Hakkımızda

Özdil Pancur Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Panjur sanayinin öncülerinden Sn. Kadri Özdil tarafından 1970 yılında kurulmuştur. 2022 yılı itibari ile de meslekte 52. Yılını kutlamaktayız.

Kırklareli Organize Sanayi Bölgesinde 20000 m2 kapalı alanda hammaddeden projeye uyarlanmış olarak tam donanımlı ve tecrübeli personeliyle her türlü ihtiyaca cevap vermekteyiz. Gurubumuz tesislerinde en son teknolojik donanımla proses know-how panjur ve kepenk profilleri ve sistemleri imal edilmektedir. Başlangıçta ithalatçısı olduğumuz panjur ve kepenk sistemlerinin ihracatçısı olup ülke ekonomisine de katkıda bulunmaktayız.

Şirketimiz de sistemlerin hazırlanması, kurulması için yetişkin ve uzman personel istihdam edilmektedir. Modern sistemler için gerekli donanım ve yeni tekniklerin kullanılmasında karşılaşılan sorunların çözümleri için bayilere düzenli teknik yardım sağlanmaktadır . Amaç, ÖZDİL PANCUR'un sağlayacağı teknik eğitim, profesyonel faaliyetler ve pazar desteği faaliyetlerini kolaylıkla kavrayabilecek güvenilir bayilerle uzun vadeli ticari ilişkiler kurulmasını gerçekleştirmektir.

Türkiye genelinde 130 ana bayi ve yüzlerce uygulama bayi ve servis ağlarımızla hizmet vermeyi sürdürmekteyiz. Başlangıçta kısıtlı olan ürün grubunu AR-GE çalışmalarıyla zengin ürün çeşitliliği ve Endüstriyel projelerin çözümünde, tüm tüp ve endüstiyel motor grubunda, alüminyum ve çelik profiller ve akesuarlar ve diğer yardımcı elemanlar gibi her türlü ihtiyacı karşılar seviyeye taşıdık. Bugün, tüm Türkiye’nin yanında, Avrupa, Balkan, Afrika, Asya, Amerika ve Ortadoğu Ülkelerine ihracatımız bulunmaktadır.

ALUSEL markasını, kalitesini ve ismini sektörde ön plana çıkarmanın yanında diğer markalarımızdan olan MOSEL, SETKEPENK, EUROSEL, SELECTRO gibi İtalya ve Almanya’da modern tesislerde üretilmekte olan sistemleri de bünyesinde barındırmaktadır.

Dürüst, güvenilir, etik çalışma, müşteri memnuniyeti odaklı, kaliteli hizmet vermeye devam edeceğiz...